Missing Classmates

If you know where these Classmates are please share our web address with them:
http://www.classcreator.com/Beech-Grove-Indiana-1968/
If you know the email address for any Classmate below you can click on the Classmate's name to quickly send an email invitation to our site.

Deborah Allstatt (Long)
Diane Armstrong (Kidwell-McElhaney)
Sally Bailey (Runyon)
William Baker
Rodney Baldwin
Sandra Bell (Jenkins)
William Berry
Flossie Bischoff (Osborn)
Wanda Black (Viccum)
Rhonda Bosma (Harris)
David Brady
Wilma Brown
Ron Bryan
Rebecca Calbert (Harris)
Rachel Calloway (Ryder)
Vicki Carmichael (Beeler)
Cheryl Carter (Wisdom)
Richard Chappell
Lawrence Craig
Lawrence Cruse
Nancy Druding (Ramey)
Keith Dyson
John Ennis
John Everling
Linda Farrington (Tuttle)
Janet Fields (Guzier)
Barry Fox
Sheila Gehrlich
Paul Gelhausen
Karen Grantham (Green)
Herbert Green
Belinda Hall (Greene)
Paul Haverstick
John Haynes
Donald Henderson
Stephanie Hensley
Paul Herndon
Don Hodge
Michael Hoover
Glenda Hubbell (Burton)
Paula Hunt
Charles Hunter
Paula Hunter (Sherman)
Nancy Huston (Springer)
Gregg Jackson
Jimmie Johnson
Mike Johnson
Susan Johnson (Hayden)
Linda Jones (Garrett)
Robert Jordan
Colleen Keller
Kathryn Keller (Barnett)
Edward Kleinschmidt
Lawrence Kleinschmidt
Joseph Koltcz
Kenneth LaFlower
Frank Lamm
David Langell
Charles Lansdell
Sandra Larsh (Roesener)
Charles LeBadis
Don Leonard
Debra Liggett (Copas)
Mary Logsden (LaFlower)
Jaqueline Malone (Rush)
Regina Marcinek
Ronald Marks
Thomas Martin
Sherry Martlage (Wilshire)
Kenneth Matkins
Richard Matthews
Patricia Mayes (Kilgard)
Lawrence McKinney
Midge McKinney (Burger)
Doris Midkiff (Nelson)
Michael Miller
Pamela Miller (Carman)
Alfred Mims
Vicki Minix
Raymond Nelson
Susan Oaks (Earle)
Elizabeth Owens
Doretta Powell
Beth Pryor (Hanson)
Jim Purpura
Donna Quinnette (Smith)
Theresa Ray
Bill Redford
Mary Reynolds
Charlene Rice (Seavers)
Charles Riegel
Jeannette Riegel
Peggy Robinett (Burge)
John Roessler
Walter Roth
Randy Samuels
Robert Schweizer
Charles Schwomeyer
Eric Smith
Hans Spikerman
Robert Springer
Lawrence Stadtmiller
Sandra Stahl (Hickey)
Donna Stamper (Smith)
Gary Statom
Lester Steinbrook
Daniel Stephon
Wayne Stowers
Michael Sullivan
Janel Suter
Charles Sweeney
Carol Thomas (Daugherty)
Barbara Timms (Hardwick)
Carol Trott (Fultz)
Faye Troutt (Reid)
Mike Turk
David VanJelgerhuis
Mary Ann Voida (Darnaby)
Patricia Wayman
Mary Jo Wertenberger (Flowers)
Mark Westra
Martha White (Mullins)
Dennis Wiley
David Wilson
Janet Wilson
Susan Wilson
Janette Wiltsee (Hamachek)
Marvin Wolfe
Greg Wright
Saundra Yelton (Stanley)
Barbara Young (Skidmore)

Guest Members

Bill Bane, Sr. (Coach)