Missing Classmates

If you know where these Classmates are please share our web address with them:
http://www.classcreator.com/Painesville-Ohio-Riverside-1968/
If you know the email address for any Classmate below you can click on the Classmate's name to quickly send an email invitation to our site.

Donald Abbot
Thomas Abernathy
William D. Adams
Douglas Aikey
Pamela Aikey (Campbell)
Karen Andersen (Miller)
Erin Anderson (Hall)
Robert Anderson
Charles Ashman
Thomas Babcock
Bonnie Bain (Jost)
Robert Baker
Terry Bancroft
Barbara Banner (Durchik)
Paul Baran
Dan Bendelewski
Donald Bennington
Kaye Beno (Lipovich)
Bobbie Benson (Williams)
Jeffrey Benson
Gregory Bevan
Linda Binns (Nein)
George Birch
Fred Bird
Eb Blakely
Carolyn Boettger (Nakashige)
Kathy Bolick
Mary Kay Bowe (Frazier)
David Bramer
Joanne Bratush
David Bray
Donna Brenner (Graham)
Diane L. Brown
Sandy Brown (Stolpman)
Sharon Brown (Barfield)
Stephanie Brown (Nelson)
Steve Buck
Jackie Caldwell (Wilson)
Harold Caplinger
Carl Carter
Kathy Carter
Marlene Coddington (Hubble)
Sheila Cohagen (Carlucci)
Susan Colabuno (Walters)
Suzanne Conley
Peggy Coolidge (Shannon)
Gail Cope (Stiver)
Larry Corbin
Rebecca Courtwright (Williamson)
John Crabbs (Dillon)
Marilyn Crain (Brites)
Bruce Czacherski
Richard Day
Christine DiCello
Sheila Dilday (Armstrong)
Lenora Dodd (Parsons)
David Donley
William L. Dowdy
Patricia Downing (Howe)
Darrell Edwards
David Ekstrom
William E. Ely Jr.
Carl Engel
James E. Fletcher
Janis Frabotta (Hermann)
Linda Franz (Randa)
Terry Franz
Dorothy Fritinger (Jewell)
Cathy Goddard (Hanson)
David Goodfield
Sharon Gould (Kyle)
Larry Green
Louise M. Gurbach
Kenneth Guyre
Ruth Hager (Smith)
Brian Hanusosky
Genny Harlan (Philips)
John Harris
Deonna Hauser (Egan)
Charlene Haviland
Charles Hawkins
Gary Hemmi
Dennis Herder
Marlene Herman (Darwin)
Marlene Hilston (Markey)
Barbara Hine
John Hnath
Dana Hoerz (Remington)
Kathy Holden (Dye)
Lois Hosta (Szuhay)
David Hubbard
Harry Hyde
Susan Jaken (Stevens)
Janice James (Santee)
Thomas Jenkins
Kevin Jones
Patricia Jones (Allen)
Robert Jones
Lucinda Justin (McCloud)
Windsor R. Kallay
Glen Kelley
Kittie Kellogg (Saracusa)
Michael Kelly
William King
Edward Kinkelar
Ernest Kish
Joyce Klepcyk (Sparent)
Wayne Knazek
James Koresec
David Kovacic
Anne Koval (Humphreys)
Christine Krestensen (Vavpetic)
Larry Kujala
Sandra Kultti (Hunsicker)
Walter R. Kyle
John T Lawson
Merja Leivo (Shrout)
Timothy Leonard
Lois Lilly (Widner)
Kenneth Lipovich
Robert Lohr
Linda Loxterman (Jones)
Robert Lundgren
Nancy J. Lyon (Baker)
Earl Mager
Gayle L. Major (Hughes)
Larry Martinson
Diane Marx (Obiak)
Jackie McCalligan (Earnest)
Jeanette McDonald (Donley)
Roxanne McFarland (Marsh)
Connie McFarren (Stokes)
Gail McGee (Isabella)
Gregory McHenry
Patrick McKenna
Daniel McMaster
Donald Merritt
Anita Mihaly (Harris)
Judy Miller (Singleton)
Debbie Mlckovsky (McCormick)
John Mohorcic
Timothy Morton
Cynthia Myllykoski (Dietz)
Linda Nagy (Wood)
David C. Nau
Dennis Nelson
Michael Niccum
Allan Niemi
Ralph Norman
Marilyn Norris (Chapman)
Susan Nugent
Rhona Onspaugh (Confer)
Terry Palinkas
Donna Pentek (Nate)
Darlene Peterson (Harvey)
Edna Pettit (Sopko)
Debbie Piercy (Mason)
Dennis Pilarczyk
Terry Pohl (Felger)
James L. Polewchak
Monica Pontoni (Gynn)
Sharon Priem (Stone)
Ronald Priesler
James Pugh
Emmett Pyle
Bethany Rand (Blake)
Robert Rand
Hollis Rankin
J. D. Rasch
Donald Raybuck
John Raybuck
Brian Rayl
Marilyn Rist (Hardyman)
Judy Roberts (Skidmore)
Michael Robeson
Dennis Robinson
Kenneth Robinson
Linda Rodecker (Evans)
Christine Safick
JoAnn Salminen (Shook)
Sharon Salmonson (Mazeika)
Anthony Schommer
Kenneth Schultz
Rita Schutt (Brandt)
Sandra Scott (Namestnik)
Anna Sferra (Schilling)
Robert Shilling
Sharon Shrout (Eckerle)
Charles H. Shuffle
Rick Sivula
Barbara Smith (Brown)
Bonnie Smith (Frye)
Joe Smith
Rebecca Smith (Turner)
Michael L Snodgrass
Russell Splittorf
William Square
Mark C. Stachel
Brenda Stacy (Winfield)
Kristine Stalker (Treadwell)
Brian Stark
Donovan Stehlik
Gregory Stropkey
Kenneth Sudbrook
Dennis Szuhay
Carol Talcott (Slavick)
Ellen Tenney
Loretta Thayer (Smith)
John Thompson
Michael Ticel (Lough)
Patricia Troha (Laturell)
Barbara Trowbridge (Sudbrook)
Paula B. Tuttle (Goodfield)
Michael Urban
Gary Vendi
Darla Vermilye (Young)
Fay Vosicky
Daniel Walker
J. David Walker
Cheryl Walrath (Delorme)
Joyce Washburn
Virginia Waterman
Eric Werme
Nancy Werronen (Spaller)
Gloriela White
Sheila White (Nisbet)
Denise A. Wilhelm (Bushnell)
Frances Williams (Beach)
Susan Williams (Meyers)
Connie Wilson (Bedenk)
Glenn Woodford
Lee Wormald (Spear)
Carol Youdath (Dolin)
Linda Young (Glanzer)
Frank Zalanka
Linda Zupanic (Hausman)



agape