Joan Baldwin (Deceased 2017) | ||
Stephen Barentine (Deceased 2014) | ||
John Barrett (Deceased 2013) | ||
Donald Bates (Deceased 2010) | ||
Dick Beebe (Deceased 2008) | ||
William Belcher (Deceased 2011) | ||
Ethan Bogen (Deceased 1992) | ||
Dennis Botelho (Deceased 2009) | ||
Daniel Britt (Deceased 2021) | ||
Alan Broderick (Deceased 2000) | ||
Geoffrey Burke (Deceased Year Unknown) | ||
Alan Campbell (Deceased 2019) | ||
Julie Campbell (Deceased 1978) | ||
Richard Carlson (Deceased 2022) | ||
Michael Casey (Deceased 1992) | ||
Catherine Coble (Gladi) (Deceased 2009) | ||
Eric Coble (Deceased 2011) | ||
Joan Collazzo (Hegarty) (Deceased 2021) | ||
Christopher Collins (Deceased 2020) | ||
Larry Cusolito (Deceased 2013) | ||
Anthony DiPietro (Deceased 1970) | ||
John Donavan (Deceased Year Unknown) | ||
Jo Ann Donovan (Deceased 2014) | ||
Lee Dubin (Deceased 2011) | ||
Andrea Ernst (Birger) (Deceased 2010) | ||
John Flaherty (Deceased 2001) | ||
John Foti (Deceased 2010) | ||
Dinah Freschet (Deceased 1993) | ||
Dean Goor (Deceased 1997) | ||
Steven Guthe (Deceased 2005) | ||
Rich Ham (Deceased 2023) | ||
Arthur Hardy (Deceased 1983) | ||
Mitchell Haugen (Deceased 1992) | ||
Mark Healey (Deceased 2022) | ||
Sandra Herscott (Deceased 2017) | ||
Nancy Hilferty (Miller) (Deceased 2024) | ||
Marianne Judkins (Marley) (Deceased 2010) | ||
Stephen Kitching (Deceased Year Unknown) | ||
Daniel Knobel (Deceased 2019) | ||
Guy Labate (Deceased 2021) | ||
Rosemarie Laterza (Deceased 1995) | ||
JoAnn MacDougall (Babcock) (Deceased 2024) | ||
Constance Manoli (Skocay) (Deceased 2019) | ||
Christopher Mavroides (Deceased 2022) | ||
Walter McDonald (Deceased 1993) | ||
Paul McNamara (Deceased 2019) | ||
Brian McSweeney (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Mitchell (Deceased Year Unknown) | ||
Steven Passanissi (Deceased 2006) | ||
Randall Peyser (Deceased 1991) | ||
Hillary Pheasant (Deceased 2015) | ||
Kenneth Pittman (Deceased 2012) | ||
Richard Power (Deceased Year Unknown) | ||
Darryl Reilly (Deceased Year Unknown) | ||
R Lee Richan (Deceased 2012) | ||
Jeffrey Russian (Deceased 2005) | ||
Stuart Santelmann (Deceased 2008) | ||
Andrew Scott (Deceased 2014) | ||
Patricia Shaughnessy (Deceased 2022) | ||
Freya Shoffner (Deceased 2024) | ||
Alan Stitt (Deceased 1985) | ||
Richard Stoico (Deceased 2020) | ||
Lenar Straujups (Deceased 2004) | ||
Thomas Sullivan (Deceased Year Unknown) | ||
James Swenson (Deceased 2008) | ||
Lynne Swinimer (Silvio) (Deceased 2024) | ||
Robert Tagen (Deceased 2007) | ||
Helen Taylor (Brasier) (Deceased 2009) | ||
Slade Thyng (Deceased 1981) | ||
Donna Tibbo (Deceased 1971) | ||
Stephen Valliere (Deceased 2020) | ||
Lawrence Vital (Deceased 1976) | ||
Mary (Patty) Watts (Haxton) (Deceased 2012) | ||
Wayne White (Deceased 2021) | ||
Wynafred Williams (Deceased 1981) | ||
Curtis Wolff (Deceased 1998) | ||
Sheila Wolfson (Chalmers) (Deceased 2005) | ||
Lorna Wood (Coen) (Deceased 2015) | ||
Sandra Zani (Charbonneau) (Deceased 2023) | ||
Paula Zeller (Nowosielski) (Deceased 2006) | ||
Claire Zisson (Deceased 2018) | ||
Gregory Zwicker (Deceased 2000) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.