Sharon Ann Achamire (Deceased 2000) | ||
Tom Alexander (Deceased 2009) | ||
Monserrate Alma (Deceased 2011) | ||
Kip Ayers (Deceased 2014) | ||
Ken Baker (Deceased 1987) | ||
Jeannette Barnes (Avery) (Deceased 2015) | ||
Bruce Bower (Deceased 2012) | ||
Richard Bowers (Deceased 2004) | ||
Eugene Boyer (Deceased 1990) | ||
Terry Braswell (Cook) (Deceased 1994) | ||
Bruce Campbell (Deceased 1978) | ||
Gloria Cavo (Balsana) (Deceased 2010) | ||
Larry G. Christensen (Deceased Year Unknown) | ||
Ken Claire (Deceased 1968) | ||
Harry Clark (Deceased 2021) | ||
Edward Sheridan Connolly (Deceased Year Unknown) | ||
Donna Cope (Wakeham) (Deceased Year Unknown) | ||
Linda Cyr (Plate) (Deceased 2009) | ||
Bill Dawson (Deceased 1969) | ||
Juan R. Delgado (Deceased 2010) | ||
Jacquie Dwyer (Deceased 2010) | ||
Dennis Eoff (J. ) (Deceased Year Unknown) | ||
Toni Fasano (Deceased 2014) | ||
Donna Lynn Fellows (Deceased Year Unknown) | ||
Hal Foster (Deceased Year Unknown) | ||
Hans Frick (Deceased 1998) | ||
Tad A. Garrett (Deceased 2015) | ||
Alvin Giles (Deceased 2011) | ||
Ted Gorrebeeck (Deceased 2004) | ||
Jacqueline Graham (Hijmans) (Deceased 2014) | ||
George H. Greene (Deceased 2004) | ||
Paulette Gridley (Deceased Year Unknown) | ||
John G. Harms (Deceased 2007) | ||
Dennis Hauge (Deceased 1988) | ||
Harry LeRoy Heck (Deceased 2004) | ||
Rita Heck (Deceased 2008) | ||
Ronald E. Hill (Deceased Year Unknown) | ||
Ron Ingram (Deceased 1968) | ||
Sue Jensen (Deceased Year Unknown) | ||
Lynn Jepson (Deceased 2009) | ||
Eric Johnson (Deceased Year Unknown) | ||
Delbert G. Lang (Deceased 2010) | ||
Mary Leland (Garland) (Deceased Year Unknown) | ||
Robert J. Lukash (Deceased 1972) | ||
Anthony Magee (Deceased 2008) | ||
Kathleen Mahoney (Deceased 1971) | ||
Muriel Marelich (Deceased 2009) | ||
Lucie McCarthy (Muhlker) (Deceased 2003) | ||
Bonnie McCurtain (Kinne) (Deceased 2008) | ||
Stuart McDonald (Deceased 2008) | ||
Don McPhail (Deceased 2005) | ||
Norman C. Metz (Deceased 1998) | ||
Alexandra Meyer (Dahl) (Deceased 1992) | ||
Kenneth S. Molinari (Deceased 2003) | ||
Stephen Montague (Deceased 1968) | ||
Nancy Moran (Deceased 2012) | ||
Donald L. Morey (Deceased Year Unknown) | ||
John D. (Jack) Mulcahy (Deceased 2012) | ||
Rolf Naesheim (Deceased 1984) | ||
Joe E. Oppelt (Deceased 2004) | ||
Linda Parsons (Snyder) (Deceased 2012) | ||
Bonnie Pell (Deceased Year Unknown) | ||
Peter P. Pensa (Deceased 2004) | ||
Horst Heinz Pochat (Deceased 2006) | ||
Steve Quintana (Deceased 2007) | ||
Dan Reynolds (Deceased 2009) | ||
Thomas W. Richards (Deceased 2015) | ||
Shirley Riddley (Deceased 2005) | ||
Patsy Ryan (Milton) (Deceased 2021) | ||
Anna Scalise (Smith) (Deceased 2021) | ||
Lydia Schaffer (Deceased Year Unknown) | ||
Charlene Schippacasse (Freitas) (Deceased 2005) | ||
Marilyn Schultz (MacLellan) (Deceased 1998) | ||
Richard F. Shimek (Deceased 2010) | ||
Robert E. Sick (Deceased 2002) | ||
Billie Smith (Deceased 2009) | ||
Michael Smith (Deceased 1992) | ||
Laura (Lolly) Stilleson (Miller) (Deceased 2014) | ||
Norman T. Sturdevant (Deceased 1999) | ||
Steve J. Thompson (Deceased 1996) | ||
Thomas W. Thomson (Deceased Year Unknown) | ||
Stanley R. Ting (Deceased 1980) | ||
Francisco J. Vazquez (Deceased Year Unknown) | ||
Anna Walleck (Deceased 2003) | ||
Peter J. Weston (Deceased 2005) | ||
Janet Wieseman (Deceased 2007) | ||
Sampson L. Wilson (Deceased 2015) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.