Redlands Senior High School
Class Of 1972
Sadie T. Allen (Pledger) (Deceased 2022) | ||
Leslie Jo Allison (Deceased 1986) | ||
Roy L. Anderson (Deceased Year Unknown) | ||
Heather Barker (Roberts) (Deceased 2014) | ||
Gary V. Barron (Deceased 2022) | ||
Lee Barton (Gray) (Deceased 1984) | ||
Lyle E. Berge (Deceased 2010) | ||
Pamela Blair (Castanedo) (Deceased 2009) | ||
Bill Bloomingdale (Deceased Year Unknown) | ||
Donna C. Boyd (Dennis) (Deceased 2017) | ||
Victor Broadfoot (Deceased 2009) | ||
Matthew ("Choo Choo") Brown (Deceased 2007) | ||
Gary J. Bryant (Deceased Year Unknown) | ||
Richard E. Byer (Deceased 1998) | ||
Boyd Gene Cagle (Deceased 2019) | ||
Lloyd Dean Cagle (Deceased 1975) | ||
Jacqueline Ann Caples (Deceased 1994) | ||
Melvin J. Cephas (Deceased 1991) | ||
Beverly J. Chambless (Deceased 2009) | ||
Antonio Raymund Chio (Deceased 1983) | ||
Greg Choate (Deceased Year Unknown) | ||
Susan T. Coder (Deceased 2012) | ||
Cathy Colley (Lambeth) (Deceased 2021) | ||
Carol Conant (Friend) (Deceased 1990) | ||
Tom Cosper (Deceased 1982) | ||
Jeff Cottam (Deceased 1971) | ||
Bruce Cranfill (Deceased 2017) | ||
Julio Cruz (Deceased 2022) | ||
Darlene Culbreath (Deceased 1995) | ||
Sheryle Dean Czlapinski (Deceased 2015) | ||
Mark Dabney (Deceased 2017) | ||
Don Dade (Deceased 1975) | ||
Gary W. Dake (Deceased Year Unknown) | ||
Mark A. Davis (Deceased 2017) | ||
Dale Dennemeyer (Deceased 2020) | ||
John Dorman (Deceased 1981) | ||
Katherine Downie (Deceased 2012) | ||
William Downs (Deceased 2020) | ||
Susan Doyle (Deceased 2020) | ||
Joe DuPerron, Jr. (Deceased 2022) | ||
JoAnne Faulstich (Deceased 2015) | ||
Lenny Felarca (Deceased 1973) | ||
Gary Fleenor (Deceased 2006) | ||
Barbara Foerster (DeNicolai) (Deceased 2019) | ||
Mike Foley (Eddy) (Deceased 2016) | ||
Doug Fowler (Deceased 2008) | ||
Roger Fowler (Deceased 2018) | ||
Barbara Frank (Deceased 2020) | ||
Linda Garcia (Kelsey) (Deceased 2018) | ||
Michael B. Garnsey (Deceased 2010) | ||
William L. Gibson (Deceased 2020) | ||
John S. Gonzales (Deceased 1995) | ||
Robert Gruver (Deceased 2003) | ||
Lupe (Isabel) Gutierrez (Gil) (Deceased Year Unknown) | ||
Brenda G. Hendrix (Deceased 1992) | ||
Linda Hill (Tribby) (Deceased 2008) | ||
Lynne M. Hodges (Deceased 2018) | ||
Michael Horta (Deceased 2020) | ||
Kenneth D. Hull (Deceased 2011) | ||
Deborah A. Hunter (Deceased 2006) | ||
David Lester Jaykins (Deceased 2022) | ||
Charlotte Johnson (Bradbury) (Deceased 2004) | ||
Jeannie Johnson (Allbee) (Deceased 2009) | ||
Mark J. Johnson (Deceased 2014) | ||
Nicholas Karahalios (Deceased 1981) | ||
Michael Kelly (Deceased 2013) | ||
Sylvia Kenison (Woodward) (Deceased 2019) | ||
Liz Kimm (Jetton) (Deceased 2003) | ||
Bill Kunke (Deceased 2009) | ||
Steven Lambson (Deceased 2018) | ||
Guadalupe Landin (Deceased 1994) | ||
Mark Lane (Deceased 2021) | ||
Hope Larriba (Hensler) (Deceased 2014) | ||
Harry Leest, III (Deceased 2019) | ||
Gayle A. Losee (Sewell) (Deceased 2021) | ||
Bernard G. Lowrey (Deceased 2016) | ||
Anthony Madrigal (Deceased 2019) | ||
Kent Mallory (Deceased 2017) | ||
Lee W. Marietta (Deceased 2013) | ||
Anastacio A. Marquez (Deceased 2021) | ||
Erlinda (Linda) Martinez (Deceased 2009) | ||
Paul C. Miles (Deceased 2010) | ||
William W. Miller (Deceased Year Unknown) | ||
Greg Milliron (Deceased 1983) | ||
Sherrie Anne Mooney (Stewart) (Deceased 2002) | ||
Michael R. Moore (Deceased 2010) | ||
Cathy Moorehouse (Delvalle) (Deceased 2019) | ||
Jean Mozelewski (Faucher) (Deceased 2011) | ||
Glen Mullenix (Deceased 2007) | ||
Christopher Myers (Deceased 2005) | ||
Ernest Ortega, Jr. (Deceased 2006) | ||
Edward Paramo (Deceased 2018) | ||
Edward G. Pattison (Deceased 2009) | ||
Martin Perez (Deceased 2018) | ||
John Perry (Deceased 2001) | ||
Matthew Postlewaite (Deceased 2004) | ||
Mike Quinn (Deceased 2020) | ||
Emilia Ramos (Deceased 2013) | ||
Sandra G. Reavis (Moulden) (Deceased 2016) | ||
Charles H. Regeski (Deceased 2003) | ||
Randy Roddy (Deceased 2014) | ||
Thane Saunders (Deceased 2020) | ||
Donna Sauvage (Wise) (Deceased Year Unknown) | ||
Susan Schofield (Deceased 1979) | ||
Paul C. Schroeder (Deceased 2006) | ||
Martin F. Shipman (Deceased 1974) | ||
Wayne Sieber (Deceased 1974) | ||
John Siller (Deceased 2016) | ||
Esther M. Silva (Deceased 2007) | ||
Alexis Smith (Wagner) (Deceased 2017) | ||
William E. Snedegar (Deceased 2016) | ||
Everett H. Spohn, Jr. (Deceased 2011) | ||
Charles S. Stewart (Deceased 2019) | ||
Gordon L. Stewart (Deceased 1984) | ||
Patty Strickland (Carter) (Deceased 2014) | ||
Cheryl Nancy Talbert (Belk) (Deceased 2018) | ||
Roberta Mary Tan (Deceased 2002) | ||
Mary Beth Taylor (Goldstein) (Deceased 2021) | ||
Debbie Tienter (Maxfield) (Deceased 2005) | ||
Anthony Vasquez (Deceased 1982) | ||
Joe J. Villalpando, II (Deceased 2019) | ||
Becky Wagner (Green) (Deceased 2009) | ||
Joseph Warder (Deceased 1996) | ||
Patrick E. Weatherman (Deceased 1987) | ||
Dorothy Wilbur (Wheeler) (Deceased 2007) | ||
Robert L. Williamson (Deceased 2014) | ||
Gordon Wilson (Deceased 2013) | ||
Ervan Wingate (Deceased 2020) | ||
Dennis Yarbrough (Deceased Year Unknown) | ||
Jim Yates (Deceased 2018) | ||
Wayne Youngsma (Deceased 1994) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.