David Adamski (Deceased 2018) | ||
Luther Aman (Deceased 2008) | ||
Ray Amato (Deceased Year Unknown) | ||
Donald Anderson (Deceased 2022) | ||
Roberta Atchison (Barkley) (Deceased Year Unknown) | ||
Gary Barnes (Deceased 2021) | ||
Ricardo Bass (Deceased 2019) | ||
Michael Beck (Deceased Year Unknown) | ||
Gary Bittner (Deceased 2016) | ||
Nedra Blixberg (Deceased 2014) | ||
Clint Bogen (Deceased 2020) | ||
Brigette Boksic (Deceased Year Unknown) | ||
Marilyn Borowski (Smith) (Deceased Year Unknown) | ||
Barbara Boyd (Deceased Year Unknown) | ||
Jean Boyko (Deceased Year Unknown) | ||
Maxine Brandtner (Kriewall) (Deceased 2017) | ||
Gary Briney (Deceased 2019) | ||
Keith Brooks (Deceased Year Unknown) | ||
Patricia Burrell (Deceased Year Unknown) | ||
Ben Calandra (January Class) (Deceased Year Unknown) | ||
Bonnie Campbell (Wojtaszak) (Deceased 2016) | ||
Herbert Carrington (Deceased 2008) | ||
Noreen Carrington (Horak) (Deceased Year Unknown) | ||
Thomas Cato (Deceased Year Unknown) | ||
Anna Cercone (Gagnon) (Deceased 2005) | ||
Joyce Champine (Chauvin) (Deceased 2015) | ||
Linda Chapman (Deceased Year Unknown) | ||
Barbara Charles (Deceased Year Unknown) | ||
Kenneth Coapman (Deceased Year Unknown) | ||
Greg Coin (Deceased 1967) | ||
Kent Cooper (Deceased 2009) | ||
Margie Cox (Deceased 2015) | ||
Joe D'Agostini (Deceased Year Unknown) | ||
Ernest Deiss (Deceased 1966) | ||
Josef Drescher (Deceased Year Unknown) | ||
Kenneth Durr (Deceased 2011) | ||
Paul Etenhoffer (Deceased 2016) | ||
Ed Ferrario (Deceased 2009) | ||
David Fitzpatrick (Deceased 2018) | ||
John Frankenstein (Deceased 2020) | ||
Danny Frezza (Deceased 2020) | ||
Gary Galland (Deceased 1978) | ||
Leonard Gallerini (Deceased Year Unknown) | ||
Geraldine Gauer (Deceased Year Unknown) | ||
John Genitti (Deceased 2014) | ||
Kenneth Gervavsone (Deceased 1979) | ||
Phil Handyside (Deceased 2017) | ||
Graham Harwood (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Horne (Deceased 2015) | ||
Bill Howse (Deceased 2017) | ||
Cloyd Hughes (Deceased Year Unknown) | ||
Diane Hughes (Sitko) (Deceased 2010) | ||
Robert Ireland (Deceased Year Unknown) | ||
David Jenkins (Deceased Year Unknown) | ||
Doris Jenkins (Johnson) (Deceased Year Unknown) | ||
Karen Karsney (Deceased Year Unknown) | ||
Dale Katzer (Deceased 2008) | ||
Janice Kolito (Burke) (Deceased 2021) | ||
Ron Kossejda (Deceased 2004) | ||
Jim Kuczema (Deceased 2013) | ||
Linda Kummerl (Deceased Year Unknown) | ||
Nancy Lamar (Deceased 1999) | ||
Carl Landgraf (Deceased Year Unknown) | ||
Marilyn Laug (Deceased Year Unknown) | ||
Ken Lengjel (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Markel (Deceased 2020) | ||
Denise Martz (Urbin) (Deceased 2012) | ||
Nick Mastropietro (Deceased Year Unknown) | ||
Tom McGraw (Deceased Year Unknown) | ||
Donna Merritt (Deceased 2014) | ||
Michael Meyers (Deceased 1967) | ||
Beverly Miele (Deceased 2005) | ||
Lynda (Goekel) Miller (Deceased 2014) | ||
Sally (Moss) Miller (Deceased 2019) | ||
Chuck Mostyn (Deceased 2006) | ||
Russell Murray (Deceased 2018) | ||
Carol Nelson (Imhoff) (Deceased 2008) | ||
Marilyn Newburg (Deceased 1968) | ||
Tim Nickollof (Deceased 1988) | ||
Linda Oehmke (Morency) (Deceased Year Unknown) | ||
Charlene Offenbacher (Malen) (Deceased 2023) | ||
Vic Pannecouk (Deceased 2014) | ||
Ron Patel (Deceased Year Unknown) | ||
Charles Patyk (Deceased 2015) | ||
Judy Preletz (Deceased 1998) | ||
Robert Pressel (Deceased 2018) | ||
Annette Provenzano (Deceased Year Unknown) | ||
James Rappert (Deceased 1994) | ||
Cathy Rehn (Long) (Deceased 2010) | ||
Clem Riccobono (Deceased 2004) | ||
Carl Rippberger (Deceased Year Unknown) | ||
Alex Ritchie (Deceased Year Unknown) | ||
Dennis Rossi (Deceased 2017) | ||
Mary Ryberg (Deceased Year Unknown) | ||
Tim Schmidt (Deceased Year Unknown) | ||
Brooke Schwarz (Deceased Year Unknown) | ||
Chris Sepper (Deceased 2013) | ||
Terry Soldan (Deceased 2018) | ||
Peter Sommer (Deceased Year Unknown) | ||
James Sosko (Deceased 2020) | ||
Gary Stewart (Deceased Year Unknown) | ||
Ray Sutter (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Swajanen (Deceased 2016) | ||
Anna Terenzi (Alexander) (Deceased Year Unknown) | ||
Alma Lynn Tocco (Clare) (Deceased 2019) | ||
Walter Toepel (Deceased 2008) | ||
Robert Trustman (Deceased 2011) | ||
David Vancil (Deceased 2012) | ||
Richard Vihtelic (Deceased 2004) | ||
Robert Vollmer (Deceased 1996) | ||
Sale Vozza (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Wagner (Deceased 2022) | ||
Joseph Wasche (Deceased 2020) | ||
Diane Weiler (Franciosi) (Deceased Year Unknown) | ||
Patricia West (Deceased Year Unknown) | ||
William Whisman (Deceased 2012) | ||
Janis Wilkinson (Deceased Year Unknown) | ||
Charlene Williams (Filago) (Deceased Year Unknown) | ||
Greg Wojtaszak (Deceased 2023) | ||
Donna Yerant (Deceased Year Unknown) | ||
Ray Zemens (Deceased Year Unknown) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.